Stavební práce

NAŠE SLUŽBA

STAVEBNÍ PRÁCE

Firma působí v oblasti pozemního stavitelství. Stavba rodinných domů, rekonstrukce bytových jader, odvlhčování budov, demolice včetně vyčištění pozemku před výstavbou aj., to je jen několik příkladů naší práce.

Máme dlouholeté zkušenosti v oboru stavitelství a stavební práce

Pracujeme s moderními stroji, potřebnými právě pro veškeré stavební práce.

Pokud nejste spokojeni se svým současným bydlením, neváhejte nás kontaktovat. Naše společnost Vám nabízí  komplexní  služby od projektu, přes dodávku materiálu, vlastní realizaci až  po úklid na pracovišti.

Bytové jádro

Toužíte po novém domě? Zavolejte  nám. Zaměřujeme se především na kvalitu odvedené práce a individuální přístup ke klientovi. Naše stavební práce nabízejí různé stupně výstavby – od základových desek, stavbu hrubé stavby a budovy na dokončení.

Chcete rekonstruovat bytové jádro?  Jsme připraveni změnit nevyhovující bytové jádro za krásnou koupelnu přesně podle Vašich představ. Zapomeňte na staré panelákové bytové jádro, s námi ho změníte k nepoznání.

O NAŠÍ FIRMĚ

Jsme firma s rodinnou tradicí, převzatá z otce na syna. Naše dlouholeté zkušenosti jsou zárukou spokojenosti. Je pro nás samozřejmostí realizace v odpovídající kvalitě a potřebám zákazníka.

Vlhké zdivo

Máte vlhké zdivo? Kontaktujte nás. Sanace budov a objektů je žádanou a důležitou stavební prací. Je náročná a proto je důležitá praxe a zkušenosti v oboru. Jen tak docílíme správného řešení. Náš tým pracovníků Vám poradí.

Máte nějaké
otázky?

Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo nám napište či zavolejte.