Zahradní práce

NAŠE SLUŽBA

ZAHRADNÍ PRÁCE

Jsme schopni zajistit komplexní služby při realizaci parkových úprav a městské zeleně, jako například výsadba a kácení stromů, výsadba květin, likvidace křoví, likvidace větví aj.

Zajišťujeme kompletní zahradní práce to a to celoročně

Pokud obnovujete zahradu nebo park, je zapotřebí správně naložit s bioodpadem a to v podobě pořezaných větví a pokácených stromů. Nejužitečnější způsob likvidace bioodpadu je štěpkování. Jde o drcení větví ve speciálním stroji. Mulčovací kůru pak lze použít při zvelebení Vaší zahrady. Znovu tak použijeme přírodní materiál.

Mezi další rekultivační práce naší firmy patří terénní úpravy, ale také úklid listí, sekání trávy, postřiky proti plevelům, kácení stromů, frézování pařezů, průklesty, aj. Pro tyto a jiné zahradní práce používáme vhodnou, moderní techniku.

Komplexní péče

Jsme schopni zajistit komplexní služby při realizaci parkových úprav a městské zeleně, jako například výsadba a kácení stromů, výsadba květin, likvidace křoví, likvidace větví aj.

Zahradní práce spočívají rovněž v údržbě a úpravě živých plotů a keřů, jež by se měly pravidelně tvarovat a ošetřovat proti škůdcům.

Naše práce spočívává také v zakládání zahrad, parků a jejich údržbě. Zahrady zakládáme podle Vašich představ a fantazii se žádné  meze nekladou.

O NAŠÍ FIRMĚ

Jsme firma s rodinnou tradicí, převzatá z otce na syna. Naše dlouholeté zkušenosti jsou zárukou spokojenosti. Je pro nás samozřejmostí realizace v odpovídající kvalitě a potřebám zákazníka.

Zahrada pro Vás

Nedílnou součástí každé zahrady je trávník a i s jeho výsevem nebo položením travních koberců Vám pomůžeme. Mezi mínusy starších zahrad patří jejich přehuštěnost výsadby. Poradíme Vám, jak účelně rostliny uspořádat, co s přerostlou vegetací také, jaké druhy rostlin jsou vhodné zrovna pro tu Vaši zahradu a především jaké zahradní práce budou při realizaci projektu potřeba.

Naše služby můžeme nabídnout při terénních úpravách i v těžko dostupných místech a dále nabízíme údržbu jednorázových nebo opakovaných zahradních prací.

Vytvoříme pro Vás zahradu, kterou Vám bude soused závidět!

Máte nějaké
otázky?

Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo nám napište či zavolejte.